Haber

Kılıçdaroğlu, Sinan Ateş’in annesine seslendi: “Bu iş torbacılarla bitmez. Bu ateş en tepedeki suçluları da yakacaktır.

CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara’da silahlı saldırıda şehit olan eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş’in annesine seslendi, “Oğlunuz Sinan Ateş için adalet yerini bulacak. Bu iş bayilerle sınırlı kalmayacak. Bu yangın. Suçluları tepeden yakacak. Savcıya baskı yapsınlar, namazı yasaklasınlar, 4 ay sonra görüşürüz. O çeteye tutunacağız, ailenin acısını bir nebze olsun dindireceğiz” dedi.
CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş’in Ankara’da silahlı saldırı sonucu öldürülmesine ilişkin açıklama yaptı.
Sinan Ateş’in annesine seslenen Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından yayınladığı mesajda şunları kaydetti:
“O çetenin BAŞINA DEVAM EDECEĞİZ ve ailenin acısını bir nebze olsun dindireceğiz”
“Adalet yoksa niye yaşayalım? ‘İçime taş basarak oğlumun toprağına sahip çıkıyorum’ diyen yaslı anneye sesleniyorum, oğlunuz Sinan Ateş için adalet yerini bulsun. iş tacirlerle sınırlı kalmayacak.Bu yangın en büyük suçluları da yakacak.İstedikleri kadar polis-savcıya baskı yapsınlar, Namazı yasaklasınlar, 4 ay sonra görüşürüz.
Kederli anne ve ailesine bir kez daha sabır diliyorum. Merhumun ruhuna mevlid bile okunmasını yasaklayan zihniyete karşı tüm halkımızdan Sinan Ateş ve ailesi için dua etmelerini rica ediyorum.”

bergamahaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu